Sosyal Medya

Twitter Takip Etmeyenleri Toplu Takipten Çıkarma

Merhaba arkadaşlar,twitter’da takipçi kazanmak için bir çok seçenek mevcut.Bunlardan biride karşılıklı takip işlemi.Karşılıklı takip yaparak günde 500-700 kişi takipçi kazanabilirsiniz.Tabii kazanırken takip ettiğiniz kişilerin bir çoğu size geri dönmüyor.İşte sıkıntı zaten burada başlıyor.Dönmeyen kişileri internette yer alan twitter unfollow sitelerinden çıkartabilirsiniz.Fakat bu sitelerde de limit 100 kişi oluyor.

Twitter toplu takipten çıkarma işlemi ; Sizin takip ettiğiniz fakat karşı tarafın size geri takip yapmadığı kişileri silme işlemidir.Bunda bir limit yoktur.Twitter’ın kendi sitesinden kod yardımıyla sizi takip etmeyen kişileri yaklaşık 2-3 dakika içerisinde toplu bir şekilde silebilirsiniz.

Bu kodu kullanırken hiç bir ” Uygulamaya İzin Ver ” demek zorunda değilsiniz.Hesabınızın çalınma,spamlanma veya askıya alınma gibi bir durumu da bulunmuyor.

Peki ben bu kodu nasıl çalıştırırım,takip etmeyenleri toplu takipten nasıl çıkarırım diyorsanız yazının devamını okuyun. Twitter toplu takipten çıkarma kodunu indirmek için buraya tıklayınız.Yandex Disk üzerinden kolayca indirebilirsiniz.

Kodu Nasıl Çalıştırırım?

Bu kodu kullanmak için öncelikle takip ettiğiniz kullanıcıların listesine gelin. Geliştirici araçlarını açmak için Chrome kullanıcıları f2 tuşu ile, ctrl+shift+j ile yada sağ tıklayıp ögeyi denetle diyerek girebilirler. Firefox kullanıcıları ctrl+shift+k yaparak geliştirici araçlarını açabilirler. Geliştirici araçlarındaki console sekmesine gelin ve orada kod girmeniz için bir alan mevcut. Chrome için daha geniş bir alan, Firefox için en alttaki ince bölüm. Ardından dosyada verdiğim kod üzerine gelip kaynağı görüntüle dedikten sonra kopyalayın ve console bölümüne kodu yapıştırın enter deyin. Bu kod takip ettiğiniz kullanıcılar içerisinde sizi geri takip etmeyenleri bulur ve takibi bırakır. Takip ettiklerinizin listesinde hiçbir kullanıcı kalmayıncaya kadar bekleyin. (Bu işlemde sizi takip edenler unfollow yapılmaz). Sayfayı yenilerseniz işlem durur ve tekrar başlatmak gerekir. İşlem bittiğinde sadece sizi geri takip yapanları takip ediyor olacaksınız.

12366987_152939811733363_256211144_n

Twitter Takip Etmeyenleri Toplu Takipten Çıkarma Kodu İndirmek İçin Tıklayın!

 

 

Etiketler

Benzer Yazılar

19 thoughts on “Twitter Takip Etmeyenleri Toplu Takipten Çıkarma”

    1. Kodu doğru koplayadığınıza emin olun.Adımları takip ederseniz rahatlıkla yapabilirsiniz.Eğer doğru yaptığınıza inanıyorsanız ve olmuyorsa facebook.com/ozansahinblog adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker