Sosyal Medya

Twitter Toplu Retweet(RT) Silme Kodu

twitter toplu retweet silme

Twitter hesabınızda onlarca Retweet(RT)  silme işlemini herhangi bir uygulama kullanmadan yazıda paylaşacağım kod yardımıyla hızlıca yapabilirsiniz.

Twitter hesabınızda onlarca fazla Retweet(RT)  yapmışsanız ve artık bu RT’leri silme ihtiyacı duyuyorsanız paylaşacağım kod yardımıyla hiçbir uygulama kullanmadan rahatlıkla yapabileceksiniz.

Twitter Toplu Retweet(RT) Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Buraya tıklayarak gerekli kodu kopyalayın.

Kodu kopyaladıktan sonra tarayıcımıza giriş yapalım.Tarayıcımızdan twitter hesabımıza giriş yapalım ve twettlerin bulunduğu sayfayı açalım.Chrome kullanıyorsak CTRL+SHİFT+J , Firefox kullanıyorsak CTRL+SHİFT+K yapalım ve ardından console sekmesini açalım.Yukarıda paylaştığım kodu buraya yapıştırın.Kodun uygulanma görseli aşağıdadır.

toplu rt silme kodu

Kodu uyguladıktan sonra hiçbir işlem yapmanız gerekmez.Bütün Retweet(RT’ler) otomatik olarak silinir.Bunun için tarayıcı açık bırakmanız yeterlidir.İşte bu kadar artık bütün Retweetleriniz kendilinden silinecektir.

Bu yazımda sizlere Twitter hesabınızda hiçbir uygulama kullanmadan Toplu Retweet silme işlemi nasıl gerçekleştirilir konusunu anlattım.Bir sonraki yazımda görüşmek üzere hoşça kalın.

Etiketler

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker