Tanıtım

Ücretli Oyun ve Uygulamalar Ücretsiz Nasıl Yüklenir ?

apk nedir

Android işletim sistemini bir süredir hayatımızda olan olmazsa olmazlarımız akıllı telefonlarda kullanıyoruz. Bize getirdiği bolca kolaylık ve özgürlük hissi veren Android’in birde binlerce oyun ve uygulamanın bulunduğu marketi Play Store‘da ücretli veya ücretsiz sizlere sunuluyor.

Fakat şöyle bir durum söz konusu; çeşitli geliştiricilerin hazırladığı oyun veya uygulamalar gereğinden pahalı olmasından yana, aldığınızdan memnun kalmasanız bile paranızı geri iade etmeleri imkansız gibi bir şey maalesef.
“Ücretli Oyun ve Uygulamalar Ücretsiz Nasıl Yüklenir ?” sorusunun yanıtı, Play Store’a bağlı kalmaktansa ücretli de olsa oyun ve uygulamaları ücretsiz indirmek mümkün. Androidliyiz.net‘den oyun veya uygulamalar için apk indirerek istediğinize ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Eğer aklınızda “apk nedir” diye sorular oluştuysa şöyle özetleyebiliriz; APK, Android’de oyun veya uygulamaları dağıtmanıza ve kurmanıza yarayan Android için dosya uzantısıdır.Androidliyiz.net‘den indirebileceğiniz yamalanmış apk dosyalarını indirerek Play Store’den bağımsız olarak direkt ve ücretsiz olarak Android telefon veya tabletlerinize yükleyebilirsiniz.

Ücretsiz oyunlarda var ki…” diye içinizden geçirdiğinizi duyar gibiyim. Evet, Play Store’de bazı oyunlar ücretsiz olarak görünse de oyun içinde size nakit ile alımlara zorlayan etkenler bulunuyor. Örnek verecek olursak, ücretsiz diye indirdiğimizi sandığımız oyunu oynamaya başladıktan bir süre sonra yani oyun ilerledikçe size verilen para veya ödüller iyice azalacak ve istediğiniz bir eşyayı almak imkansız hale girecek. Bundan sonra size nakit ile alınan para ödüllerine yönlendirdiğini fark edeceksiniz. Tabi bununda bir çaresi var! Bunu için en iyi yöntem hileli apk‘lara yönelmek.Androidliyiz.net‘den oyunları mod apk olarak indirerek çeşitli (para hileli, altın hileli vb.) hilelerle oyundan çok daha zevk alabilirsiniz.

Etiketler

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir