Wordpress

Ücretsiz 4 Adet WordPress Adsense Uyumlu Responsive Tema

AdsenseUyumluTemalar

Blogunuzda para kazanmak istiyorsanız herkes tarafından bilinen ve yaygın şekilde kullanılan Adsense tercih edebilirsiniz.Bir site açı içine Adsense reklamı koyabilirsiniz fakat bu sizin para kazanmaya başlayacağınız anlamına gelmiyor.Eğer para kazanmak istiyorsanız kaliteli içerik oluşturmak, belli bir izleyici kitlesi kazanmak ve en önemlisi Adsense Uyumlu bir Temaya sahip olmalısınız.Adsense uyumlu temayı bulduktan sonra ise para kazanmak için reklam yerleşim yerleri,renk optimizasyonu gibi bir çok ayar yapmanız gerekecektir.

Bazı temalar para kazandırmak için düzenlenmelidir.Fakat bazı temalara kazanç arttırmaya yardımcı olarak özel tasarlanmıştır.Bu temalarda reklam yerleri ve pozisyonları kazancı arttırmayı sağlar.Bu yazımda sizlere Adsense Uyumlu WordPress Temaları adlı kısa bir liste oluşturum.Umarım temaları beğenirsiniz.

 

1.Truemag: AD & AdSense Uyumlu Magazin Teması

Truemag-Theme

Truemag tam bir adsense uyumlu wordpress temasıdır.Sağ ve sol tarafında boyutları birbirinden farklı reklam yerleri vardır.Tema Responsive olduğu için tamamen mobil cihazlarda,tabletler de ve bilgisayarda reklamlar sırıtmaz ve düzgün gözükür.Bu temayla kolay para kazanmaya başlayabilir aynı zamanda özel düzenleme bölümü ile renk yazı,simgeleri ve bir çok özelliğini daha değiştirebilirsiniz.

Temanın Demosunu Görmek İçin Tıklayınız…

Temayı İndirmek İçin Tıklayınız…

 

2. TruePixel Adsense Uyumlu WordPress Teması

Truepixel-Theme

TruePixel teması iyi bir arama motoru sıralaması almanıza yardımcı olur.Oldukça hızlı olan bu tema özelleştirilebilir.TruePixel teması responsivedir.Yani tabletler de telefonlar da bilgisayarlar da sıkıntısız görünür.Esas olarak adsense kazançlı olan bu tema para kazanmanıza gerçekten çok yardımcı olacaktır.Birçok reklam yerine sahip olan tema bir çok kişi tarafından kullanılıyor..

Temanın Demosunu Görmek İçin Tıklayınız…  

Temayı İndirmek İçin Tıklayınız…

 

3. DizzyMag: Adsense Uyumlu WordPress Teması

DizzyMag-Theme

DizzyMag duyarlı reklam yerleri sizin para kazanmanıza oldukça yardımcı olacaktır.Bu tema sayesinde Adsense ile daha fazla kazanacağınızı söyleyebilirim.Ayrıca tema Responsivedir.Yani her cihazda rahatlıkla reklamlarınız gözükür ve bu reklamlar asla farklı cihazlarda sorun çıkartmaz.Bir çok reklam yerleşimi olan temada mükemmel bir uyum vardır.Temanızı istediğiniz gibi düzenleyeceğiniz özelleştirme bölümü de mevcuttur.

Temanın Demosunu Görmek İçin Tıklayınız…  

Temayı İndirmek İçin Tıklayınız…

 

4.  NewsOnline Adsense Uyumlu WordPress Teması

Newsonline-Theme

 

NewsOnline göz alıcı tasarımı ile ziyaretçilerin dikkatini anında çekmeye başlar.Responsive bir tema olduğu için bilgisayar, tablet, telefon fark etmeksizin para kazanmanıza yardımcı olur.NewsOnline ile blogunuzu yeni bir seviyeye taşıyabilir ve profesyonel bir görüntü oluşturabilirsiniz.Bu temayı kullanarak bloglarınızdan iyi bir gelir elde edebilirsiniz.

Temanın Demosunu Görmek İçin Tıklayınız…  

Temayı İndirmek İçin Tıklayınız…

 

Arkadaşlar elimden geldiğince size WordPress Adsense Uyumlu Responsive Temalar konusunda yardımcı olmaya çalıştım.Umarım yazımı beğenirsiniz.Sıkıntı çektiğiniz herhangi bir yerde yorum yaparak bize ulaşabilirsiniz.

Etiketler

Benzer Yazılar

5 thoughts on “Ücretsiz 4 Adet WordPress Adsense Uyumlu Responsive Tema”

    1. Anasayfa da çok fazla reklam kullanıyorsunuz.5 Adet bir sayfa için çok fazla.İdeal olan 3 adettir.Buna öre bazı reklamlardan vazgeçin.

      1. Cevap için teşekkür ederim. Anasayfadaki 5 reklamın 3’ü görsel diğerleri bağlantı reklam. Adsense geliri elde etmem için sitenin nerelerine hangi reklam boyutlarını eklemem gerekir sizce? Siteye gelen kullanıcıların yüzde 90’ı mobilden geliyor. Bana ait olan farklı bir site daha var, gösterim sayıları aynı olmasına rağmen tıklama sayısı ve gelir diğer siteme göre çok düşük. Konu ile ilgili olarak info@jinekolojivedogum.com mail adresimden dönüş yaparsanız çok memnun olurum. Size mail ile istatistiki bilgileri de gönderebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker