Anlatım

Ücretsiz İntro Yapma

Merhaba arkadaşlar bu yazımda bedava ücretsiz nasıl intro yapılır sorunusun cevabını vereceğim.Bedava ücretsiz intro yapma yazının devamında.

Youtube kanalınız var veya herhangi bir şey için intro yapmanız gerekiyor.Bu konu hakkında bilgi sahibi değilseniz üzülmeyin.Aşağı da tanıtacağım site ile 1 dakika içerisinde profesyonelce introlar yapabileceksiniz.Lafı fazla uzatmadan siteye anlatmaya geçelim.

Siteye Gitmek İçin Tıklayın.

Siteye giriş yaptıktan sonra kısa süre içerisinde üye olabilirsiniz.Üye olduktan sonra mail adresinize gelen onay mailini açmanız gerekiyor.Bu işlemi yaptıktan sonra siteye kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz.Siteye giriş yaptıktan sonra hemen üst kısımda bulunan Free Templates butonuna tıklayın.Daha sonra karşınıza çıkan 50 küsür tane introyu kendinize göre düzenleyip intronuzu hazır hale getirebilirsiniz.Ardından HD kalite intro olarak indirebilirsiniz.

Bu yazımda sizlere ücretsiz bedava intro yapma hakkında bilgi verdim.Yazıyı okuyarak bedava intro nasıl yapılır sorusuna cevap bulabilirsiniz.Bir sonraki yazıda görüşmek üzere hoşçakalın.

Etiketler

Benzer Yazılar

3 thoughts on “Ücretsiz İntro Yapma”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker