Tanıtım

Vaillant Servis Kampanyaları İle Isıtacak

Vaillant Servisi üstün teknik özellikleri ve yılların tecrübesiyle siz değerli kombi ve klima kullanıcılarının çoğu zaman bir numaralı tercihi olmaktadır. Firma olarak hizmetlerimizi işinin ehli deneyimli profesyonel servis ekibi ve donanımlı mobil araçlar ile hızlı teknik servis hizmeti sunan bir firmayız. Vaillant Klima ve Vaillant kombide her türlü sorunlarınızda bizlerden bilgi alabilirsiniz. Mesela Vaillant Klimam Soğutmuyor diyen ve yaz aylarında oldukça bu durumdan rahatsızlık olan tüketicilerimiz var. Bu tür sorunlar yaşadığınızda bizlere ulaşarak ayrıntılı ve eksiksiz bilgi alabilirsiniz. Zamanında ve hızlı servis ihtiyacının bilincinde olarak çağrı merkezimizin koordineli çalışması mobil araçlarımız sayesinde en hızlı servis hizmetini sunduğumuzu düşünüyoruz. Ayrıca yapılan tamir bakım ve servis işlemlerinde 1 yıl süre ile garanti verilmektedir ve arıza 1 yıl içinde tekrar ederse ücret alınmamaktadır. Vaillant Servis olarak ilk önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir. Uzman teknik kadromuz ile üstün hizmet ve kaliteyi evinize getiriyoruz. Firmamız hızlı ve garantili çözümler sunarak siz değerli kullanıcılarına her zaman hizmet vermeye devam edecektir.

Adsız

Vaillant Servisi siz kombi kullanıcılarını düşünerek yepyeni bir kampanyayla karşınızda. Kısaca kampanyalarımızdan bahsedelim; Gaz alarm cihazı + bakım veya tesisat temizliği+ bakım olarak bizlere talepte bulunduğunuz takdirde sizlerden 100 TL olan kombi bakım ücreti alınmayacaktır. Ve toplu bakım kampanyamızdan yararlanmak isterseniz binanızda ki komşularınızla beraber bakım yaptırmak için başvurduğunuz da 5 ve 10 kombi bakımı için %30 10 ve 50 bakımı için %35 50 ve üzeri kombi bakımlarında ise %40 indirim yaparak kombi bakımlarınızı yapıyoruz. Ayrıca 3 yıl içinde firmamızdan servis hizmeti almış kullanıcılardan ikinci kez servis bedeli alınmayacaktır.  Bu sadece 1 kereye mahsus bir uygulamadır. Vip Servis hizmetimizden bahsedelim sizlere kısaca. Vip Servis hizmetimize başvuran kullanıcılar aynı gün içerisinde bizden servis hizmeti alabilecekler. Fakat kullanıcıların bu servisten yararlanmaları için iki servis bedeli ödemeleri gerekmektedir.

Bizler siz değerli kombi kullanıcılarına uzun yıllardır 7/24 kaliteli ve güvenilir uzman ekip kadromuzla hızlı ve garantili çözümler sunarak hayatınızı kolaylaştırmaktayız. Hizmetlerimizden yararlanmak için Vaillant Çağrı merkezini arayarak kayıt bırakabilir, öğrenmek istediğiniz konularla ilgili bilgiler alabilirsiniz. Kampanyalarımızla ilgili merak ettiklerinizi  www.turkiyevaillantservisi.com adresinden öğrenebilirsiniz.

Etiketler

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir