Wordpress

10+ WordPress Ücretsiz Kurumsal Tema: En İyi WordPress Kurumsal Temaları

En İyi WordPress Kurumsal Temalar – WordPress Ücretsiz Kurumsal Temalar

WordPress kurumsal tema veya wordpress ücretsiz şirket teması arıyor ve aradığınız temayı bir türlü bulamıyorsanız, şimdi okuyacağınız en iyi wordpress kurumsal temalar yazısı sizin için doğru adres.

Şirketiniz için nasıl bir tema uygundur? En iyi kurumsal tema hangisidir? Gibi kafanızı kurcalayan sorular olabilir.Bu sorulara eğer doğru cevaplar veremezseniz bütün emekleriniz boşa gidebilir.Çünkü tema seçimi bir web sitesi için en önemli konulardan bir tanesidir.

Eğer wordpress sitenizi kurduktan sonra hangi eklentileri kullanmanız gerektiğini bilmiyorsanız o halde sizi şöyle alalım:  Kurulması Gereken WordPress Eklentileri

Sizler için binlerce wordpress şirket tema arasından 10 en iyi wordpress kurumsal temaları listeledim;

1- Hestai
 
WordPress Kurumsal Tema – Worpdress Şirket Teması – Hestai

Hestai wordpress kurumsal teması oldukça fazla kişi tarafından tercih edilen popüler bir tema.Tema içerinde şirketinizin tanıtmanın yanı sıra alışveriş kısmı ve blog kısmı da bulunmaktadır.Dilediğini şekilde özelleştirebilceğiniz ücretsiz şirket teması aynı zaman da responsive bir tasarıma sahiptir.

 
 
2- Zerif Life
 
WordPress Kurumsal Tema – Worpdress Şirket Teması – Zerif Life

Zerif Life wordpress şirket teması için kullanabileceğiniz bir diğer tema.Tasarım olarak oldukça dikkat çeken ve kullanıcıya hitap eden dokunuşlara sahip.Sizler de eğer kurumsal firmanız için ücretsiz bir wordpress teması arıyorsanız kesinlikle tercih edebilirsiniz.Aynı zamanda tüm cihazlar ile de uyumlu çalıştığını söylemeden geçmeyeceğim.

 
 
3- Parallax
 
WordPress Kurumsal Tema – Worpdress Şirket Teması – Parallax
Parallax teması çok sade ve şık bir tasarıma sahip firma teması.Bu tema ile birlikte firmanıza internet üzerinde çok şık bir görünüm kazandırabilirsiniz.İçerisinde alışveriş, blog, harita gibi birçok özelliği barından tema aynı zaman responsive bir tasarıma sahip.Sizlerde sitenizi Parallax teması ile kurarak güzel bir görünüme kavuşturabilirisiniz.
 
 
4- Business Point
 
WordPress Kurumsal Tema – Worpdress Şirket Teması – Business Point

Business Point teması kullanıcıları tarafından tam olarak 10 üzerinden 8.7 puan almayı başarmış.Diğer firma temalarının aksine alışılmamış bir renk seçeneği ile bize sunulan tema sade ve şık bir tasarıma sahip.Temayı indirip kurduktan sonra üzerinde kendi istediğinize göre değişiklikler yapabilir ve hayalinizdeki kurumsal temayı oluşturabilirsiniz.

Canlı Demo      Temayı İndir

5- The 100
 
WordPress Kurumsal Tema – Worpdress Şirket Teması – The 100
The 100 ücretsiz kurumsal teması responsive bir tasarıma sahip.Genel olarak beyaz rengin tercih edildiği tema oldukça anlaşılır bir arayüze sahip.Kullanıcıyı yormadan firmanız hakkında bilgileri sunabilirsiniz.Kullanıcıları tarafından 9/10 puan almış tema shop ve blog gibi kullanışlı özellikleri de bünyesinde barındırıyor.Kurumsal bir tema için tercih edilebilir.
 
 
6- Sdyney
 
WordPress Kurumsal Tema – Worpdress Şirket Teması – The 100
WordPress en iyi kurumsal temalar yazımıza Sdyney teması ile devam ediyoruz.Sdney, bütün cihazlar iyi uyumlu ve aynı zamanda ücretsiz bir firma teması.Firmanız hakkında tüm bilgeleri paylaşabileceğiniz aynı zamanda çalışanlarınızı tanıtabileceğiniz bölümlere sahip.Şirketinizin bu zamana kadar olan çalışmalarını ve sponsorlarınızı tanıtabileceğiniz alanlara da sahip.
 
 
7- BeOnePage
 
WordPress Kurumsal Tema – Worpdress Şirket Teması – BeOnePage

Renkli ve etkileyici bir kurumsal tema ile karşınızdayım.Çok sayıda animasyon, modern bir görünüm ve video bölümleri mevcut.Siyah ve sarı ana renkleri ile karşımıza gelen kurumsal tema harika bir görünüme sahip.Çoklu dil destekleyicisi, responsive bir tasarım, tüm tarayıcılar için stabil bir çalışma sunar.Profesyonel akılda kalıcı ve özgün bir tasarım arıyorsanız kesinlikle tercih etmelisiniz.

 
 
8- BeOnePage
 
WordPress Kurumsal Tema – Worpdress Şirket Teması – Eight Sec
İsminden de anlayabileceğiniz üzere 8 adet kısımdan oluşan tema iş siteleri oluşturmak için tasarlandı.Wordpress altyapısı ile çalışan tema kurumsal siteler için çeşitli özellikleri içinde barındırıyor.Responsive olmasının yanı sıra kullanıcı için samimi bir tasarıma sahip.Eğer şirketiniz için güzel bir tema arıyorsanız tercih edebilirsiniz.
 
 
9- Business Epic
 
WordPress Kurumsal Tema – Worpdress Şirket Teması – Business Epic
Kullanıcıları tarafından 10 üzerinden 8.8 puan alan Business Epic ücretsiz bir wordpress kurumsal temasıdır.Özel widgetlar ile gelen tema bütün cihazlarla ile uyum içerinde çalışır.Mavi rengin hakim olduğu temayı dilerseniz kendinize göre düzenleyebilirsiniz.Firmanız için bir tema arıyorsanız tercih edebilirsiniz.
 
 
 
10- Astra
WordPress Kurumsal Tema – Worpdress Şirket Teması – Astra
Astra, kurumsal siteleriniz için oldukça hızlı ve tamamen özelleştirilebilir bir tasarıma sahip.Oldukça hafif ve benzersiz bir görünüme sahip olan wordpress teması tamamen SEO uyumlu bir şekilde tasarlandı.Aynı zamanda responsive olan tema birçok özelleştirme seçeneğine ve widgetlara sahip.Sade ve anlaşılır bir arayüze sahip olması sayesinde oldukça tercih ediliyor.
 
 
 
WordPress en iyi kurumsal temalar listemizin sonuna geldik.Sizler için binlerce tema arasından en güzel ücretsiz kurumsal temaları buldum.Umarım En İyi WordPress Kurumsal Temaları başlıklı yazımı beğenmişsiniz.Teşekkür etmek için aşağıda bulunan sosyal medya butonlarına tıklayarak yazıyı paylaşabilirsiniz.Bir sonraki yazımda görüşmek için hoşça kalın.
Etiketler

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker