Youtube Abone,Yorum,Beğeni Kasma Siteleri

youtube abone kasma siteleri

 

Herkese merhabalar.Bu yazımda sizlere Youtube abone,yorum,beğeni kasma sitelerinden bahsedeceğim.Bu yöntem sayesinde kanalınızı hızlıca büyütebilirsiniz.Listede ki sitelerden istediğinizi kullanabilirsiniz.Tamamı çalışan güncel sitelerdir.

Buraya tıklayarak Youtube Kanalı Nasıl Büyütülür?  adlı yazımızı okuyabilirsiniz.Bu yazıyı okuyarak hızlıca Youtube kanalınızı büyütebilirsiniz.

Youtube Abone,Yorum,Beğeni Kasma Siteleri

1)Addmefast

Listede ki açık ara en iyi site diyebilirim.İzlenme ve abone sayınızı rahatlıkla arttırabilirsiniz.Bir çok farklı ülkeden kanalınıza abone çekebilirsiniz.Krediyi manuel olarak kazanabileceğiniz gibi parayla da kredi satın alma seçeneği mevcut.Bu siteyi kesinlikle tavsiye ediyorum.

2)HitLeap

Youtube izlenme sayınızı arttırabileceğiniz güzel bir site.Sitenin kendine ait bir yazılımı da mevcut.İsterseniz bu yazılımı indirip kurabilirsiniz.Bu sayede daha kısa sürede daha çok izlenme sayısına ulaşabilirsiniz.

3)Vagex 

Bir çok seçeneği(beğeni, yorum, izlenme) içerisinde barındıran bu sistem oldukça kullanışlı.Kredi kazanmak için bilgisayarınızın açık durması yeterli kendi kendine kredi kasabiliyor.Siz sadece kanalınızı ekleyin yeter.Gerisini kendi halleder.

4)YouLikeHits

Youtube dışında da bir çok sosyal medya sitesi için beğeni,yorum ve diğer hizmetleri içerisinde barındırmakta.Sistem olarak addmefast gibi bir sistem kullanıyor.Yeteri kadar ilgilenilirse güzel bir geri dönüş alabilirsiniz.

 

Arkadaşlar liste bira kısa oldu farkındayım.Ancak çalışan siteler şimdilik bunlar.Yeni siteler oldukça yazıya mutlaka ekleyeceğim.Yukarı da ki sitelere biraz ilgi gösterirseniz dakikalar içerisinde bin izlenmeyi görebilirsiniz.Her şey sizde bitiyor diyebilirim.

Arkadaşlar bu yazımda sizlere Youtube abone,yorum,beğeni kasma siteleri gösterdim.Sizlerde bu siteleri kullanarak youtube kanalınızı büyütebilirsiniz.Bir sonraki yazımda görüşmek üzere hoşça kalın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir