Script

Youtube Mp3 Dönüştürme Scripti (Mobil Uyumlu)

Herkese merhabalar.Bu yazımda mobil uyumlu youtube mp3 dönüştürme scripti paylaşacağım.Bu script ile beraber sizlerde mp3 dönüştürme sitesi açabilirsiniz. youtube mp3 indirme scripti ücretsiz şekilde yazının devamında..

Tekrardan merhaba arkadaşlar.Bu yazımda tarafımca denenmiş, göz yormayan, rahatlıkla düzenleyebileceğiniz bir youtube mp3 indirme scripti paylaşacağım.Temanın özelliklerini, indirme linklerini ve demosunu aşağıda bulabilirsiniz.

Youtube Mp3 İndirme Scripti Özellikleri

  • Youtube mp3 indirme teması mobil uyumludur.
  • Göz yormayan sade bir arayüze sahiptir.
  • Rahatlıkla kendinize göre düzenleyebilirsiniz.
  • Oldukça hızlı ve stabil olarak çalışmaktadır.

Script ile ilgili genel özelliklerini yukarıda belirttim.Bunların dışında sizlerde kendi bildikleriniz doğrultusunda yeni özellikler ekleyebilirsiniz.Yazıyı daha uzatmadan demo ve indirme linklerine geçelim.

 

Youtube Mp3 İndirme Scripti İndirmek İçin Tıklayınız.

Youtube Mp3 İndirme Scripti Demo İçin Tıklayınız.

Evet arkadaşlar.Bir yazımızın daha sonuna geldik.Bu yazımda youtube mp3 indirme scripti paylaştım. youtube mp3 dönüştürme scripti ile sizlerde kendi mp3 dönüştürme sitenizi açabilirsiniz.Bir sonraki yazımda görüşmek üzere hoşçakalın.

Etiketler

Benzer Yazılar

4 thoughts on “Youtube Mp3 Dönüştürme Scripti (Mobil Uyumlu)”

  1. $al = ‘http://d1.ytcore.org/widget/dl.php?idv=’. $videoid .’&type=mp3&qu=256&title=’. $metin .’ – Nebi%20Şenol&server=http://d1.ytcore.org/’; neden başka bi sunucuya gidiyoki işlemler bence pek güvenli değil : ))

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker